Je český moderní sofistikovaný lékařský přístroj s novou patentovanou technologií, která pomocí stejnosměrného proudu produkuje plasmový výboj. Vyjímečnost přístroje spočívá v plynulem toku energie generované plasmy se kterou lze provádět úkony ne jen bodováním ale i plynulým tahem (scanováním). 

Stejnosměrná fulgurace s plochou jiskrového kanálu 1 mm2 — absolutní přesnost v ošetření i těch nejmenších kožních útvarů bez poškození okolní tkáně. Bezdotykové, vzhledem k poměrně vysoké dráze výboje plasmy lze snadno vidět co ošetřujete, a to s okamžitým výsledkem.

Vhodné pro estetické a lékařské účely. V estetické medicíně se využívá především na lite blefaroplastiku, odstraňování jemných i hlubokých vrásek, odstraňování kožních útvarů, , červených a fialových žilek, verruk, kondylomat...

V oboru oftalmologie na léčení syndromu suchého oka, blefaritidy, xantelasmat, entropium, ektropium, trichiasis a dalších indikací .

V oboru gynekologie drží varianta gyn přístroje jeden ze čtyř světových patentů na rejuvenaci pochvy a léčby stresové inkontinence.

Lékařský přístroj lze využívat ve vícero modifikacích a to dle objednaného příslušenství. Nejvíce využívané varianty na území Čr a Sr jsou pro estetickou medicínu, dermatologii, ophthalmologii a gynekologii.O zařízení
Jett Plasma Lift Medical má dle potřeby možnost regulace intenzity výkonu přímo na dotykovém displeji přístroje.
Intenzity 1 — 5 jsou vhodné pro kosmetická ošetření jako lifting obličeje, zjemňování vrásek, jizviček po akné apod. Intenzity 6 — 8 jsou vhodné pro blefaroplastiku, odstraňování vrásek, odstraňování kožních výrůstků, korekci jizev, atd. Přístroj má v sobě velice spolehlivý bezpečnostní systém SCS, který zaručuje, že proud ze sítě se v žádném případě nemůže dostat do plazma generátoru, a tak nikdy nedojde k poranění klienta či obsluhy. Jett Plasma Lift je unikátní svojí velikostí, váhou a ergonomickým tvarem, varianta pro obor gynekologie, obsahuje pro snadnou manipulaci rovněž pedálovou spoušť a integrovanou velkokapacitní baterii.