Je moderní sofistikovaný lékařský přístroj s patentovanou technologií.

Vyjímečnost přístroje spočívá v plynulém toku energie generované plazmy se kterou lze provést úkony jak bodováním tak i plynulým tahem (scanováním). 

Stejnosměrná fulgurace s plochou jiskrového kanálu 1 mm2 — absolutní přesnost v ošetření i těch nejmenších kožních útvarů bez poškození okolní tkáně. Bezdotykové, vzhledem k poměrně vysoké dráze výboje plazmy lze snadno vidět, co ošetřujete, a to s okamžitým výsledkem.

Vhodné pro estetické a lékařské účely. V estetické medicíně se využívá především na blefaroplastiku, odstraňování jemných i hlubokých vrásek, odstraňování kožních útvarů, , červených a fialových žilek, verruk, kondylomat nebo léčbu aktivního akné.

V oboru oftalmologie na léčení syndromu suchého oka, blefaritidy, xantelasmat, entropium, ektropium, trichiáza.

Gynekologická varianta přístroje má vysokou úspěšnost při léčbě vaginální atrofie, urgentní inkontinence OAB, chronické suchosti, uvolnění zklidnění a korekce poporodních jizev, chronického zánětu močových cest. Veškerá ošetření gynekologickým přístrojem JPFH2 jsou nebolestivá a provádí se ambulantně.

V oboru gynekologie drží přístroj JPFH2 jeden ze čtyř světových patentů pro omlazení vulvy přístrojovou technologií.

 O zařízení
Jett Plasma Lift Medical II A Jett Plasma For Her II, má možnost regulace zaměření a intenzity výkonu přímo na dotykovém displeji přístroje.


A) U přístroje JPLM II se využívá volby Cosmetic, Medical, Dermatology, Oftalmology a následného nastavení intenzity. Přistroj má zabudovánu možnost provozu prostřednictvím sítě nebo přes zabudovanou velkokapacitní baterií, která vydrží dvanáct hodin provozu do dalšího nabití.

B) Varianta gynekologického přístroje pracuje s volbou Gynekology a následně s pěti možnostmi intenzity, čímž obsáhne za pomoci volby nástavců kompletní škálu indikací dle protokolu. Přístroj pro obor gynekologie je pro snadnou manipulaci obsluhován pedálovou spoušťí a obsahuje rovněž integrovanou velkokapacitní baterii. 

Všechny přístroje mají velmi spolehlivý bezpečnostní systém SCS, který potvrzuje, že proud ze sítě se v žádném případě nemůže dostat do plazmového generátoru, a tak nikdy nedojde k poranění klienta či obsluhy. Jett Plasma Lift je unikátní svou velikostí, váhou a ergonomickým tvarem, varianta pro obor gynekologie, obsahuje snadnou manipulaci rovněž pedálovou spoušť a integrovanou velkokapacitní baterii.