O nás


Jsme obchodní společnost s nadnárodní působností, působíme v České republice a zemích EU. Naše produkty slouží kvalifikovaným profesionálům z prostředí estetiké medicíny a lékařům z oboru ophthalmologie a gynekologie. Zajímají nás patentované moderní technologie a jejich využití v lékařství nebo estetické medicíně.

Máme dlouholeté obchodní zkušenosti z prostředí nadnárodních korporací i malých společností. V současné době výhradně zastupujeme obchodní aktivity společnosti Compex spol. s r.o. na území České a Slovenské republiky. Organizujeme odborná školení pro lékaře i střední zdravotní personál. Zajišťujeme prezentační aktivity v prostředí odborných lékařských kongresů.

 

 

SERVIS 48 - S námi využíváte své nové přístroje bez omezení.

Nabízíme záruční i pozázuční servis, který Vám umožňí věnovat se svým pacientům bez časového omezení.

Garantujeme všem svým klientům osobní kontakt, dodání přístroje a realizaci jakýchkoliv servisních řešení nebo úprav na míru přímo ve vaší ordinaci a to do 48 hodin od telefonické konzultace.

Odpadají Vám tak starosti s přeobjednáváním pacientů na období, kdy jde Váš přístroj na roční zákonnou servisní prohlídku (BTK) ale také v případech nečekané nehody, či jiných servisních potřeb .

!! Po dobu, kdy by Váš přístroj musel být v péči našeho technika vám bezplatně zapůjčíme náš náhradní přístroj, který máme pro tyto situace k dispozici !!