Jak to u nás chodí


Těšíme se na Vaši poptávku prostřednictvím emailu nebo telefonního kontaktu. Protože je náš primární zájem spokojenost odběratele, snažíme se Vám maximálně šetřit čas a po smluvení schůzky přijedeme přímo do vaší ordinace, kde Vám přístroje osobně předvedeme.

Ke každému přístroji organizujeme ,,live" zaškolení a to prostřednictvím certifikovaných lékařů z daného oboru ( školitelů ). Při školení dbáme o kvalitní prezentaci a praktické ukázky na námi domluvených pacientech tak, aby mohl být po proškolení každému lékaři vystaven certifikát o odborném proškolení. Školení je možné pro majitele přístrojů námi dodaných, absolvovat opakovaně zdarma.

Naše školení probíhají z důvodu kvality jen v kolektivu do cca deseti účastníků a skládají se z teoretické části i praktických ukázek.. Školení jsou vyjma letních měsíců, vždy pátek na klinikách v Brně nebo v Praze, případně po dohodě přímo u klienta.

Přístroj, veškeré doplňkové příslušenství nebo konkretní specializované hlavice dle lékařského oboru, dodáváme vždy do 48 hodin od času Vašeho objednání.

Všechny přístroje Vám při zakoupení přivezeme na místo Vaší působnosti a osobně předáme dle Vašich nároků.

Se svými zákazníky jsme pravidelně v kontaktu a přinášíme informace o inovacích a nových možnostech našich přístrojů.