Jak to u nás chodí


Těšíme se na Vaši poptávku prostřednictvím emailu nebo telefonního kontaktu. Protože je náš primární zájem spokojenost odběratele, snažíme se Vám maximálně šetřit čas a po sjednání schůzky přijedeme přímo do vaší ordinace, kde Vám přístroje osobně předvedeme. Veškeré ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Ke každému přístroji organizujeme praktického zaškolení a to prostřednictvím certifikovaných lékařů z daného oboru ( školitelů ), kteří mají s přístroji již dlouhodobé zkušenosti. Při školení dbáme o kvalitní prezentaci a praktické ukázky na námi domluvených pacientech tak, aby mohl být po proškolení každému lékaři vystaven certifikát o odborném proškolení.

Naše školení probíhají z důvodu kvality jen v kolektivu do cca šesti účastníků a skládají se z teoretické části i praktických ukázek.. Školení jsou vyjma letních měsíců, vždy pátek na klinice v Brně nebo v Praze, případně po dohodě přímo u klienta.

Přístroj , veškeré doplňkové příslušenství nebo konkretní specializované hlavice dle lékařského oboru, dodáváme vždy do 48 hodin od času Vašeho objednání.

Všechny přístroje Vám při zakoupení přivezeme na místo Vaší působnosti a osobně předáme dle Vašich nároků.

Se svými zákazníky jsme pravidelně v kontaktu a přinášíme informace o inovacích a nových možnostech našich přístrojů.